Velikan iz Manchestera stigao do nova tri boda uz sjajni preokret !!

0
9

Elita iz Uniteda smirila strasti Italijanskim gostima, i poslala ih kući bez poklona …

U okviru 3. kola grupne faze Lige šampiona, Manchester United je savladao ekipu Atalante rezultatom 3:2.

Iako se na kraju prvog poluvremena uz rezultat 0:2 za goste (Pašalić 19’, Demirel 29’) činilo da je priča na Teatru snova dostigla svoj rasplet, domaćini su se potrudili da ne bude tako.

Najprije Rashford u 53’ na asistenciju Bruna donosi nadu, i dodatnu iskru koja je bila dovoljna, da u 75’ kapiten Maguire se iskupi za svoju grešku iz prvog poluvremena.
I na kraju Ronaldo u stilu velikana preciznim udarcem glavom donosi vodstvo  konačan rezultat.

Ovom pobjedom Manchester je stigao na prvu poziciju sa 6 bodova, 2 više od Villareala koji je u večerašnjem susretu slavio u gostima rotiv ekipe Young Boysa rezltatom 1:4.